Moye Studio | Kriolipoliza LS PRO
173
page-template-default,page,page-id-173,wp-custom-logo,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive
 

Kriolipoliza LS PRO

Niszczy komórki  tłuszczowe nie naruszając  otaczających tkanek. W tym celu metoda wykorzystuje ujemną temperaturę oraz fakt, że komórki tłuszczowe mają słabą odporność na zimno, a otaczające je tkanki są bardziej wytrzymałe na niskie temperatury.   Kriolipoliza nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji, dzięki czemu Klienci nie muszą rezygnować ze swoich planów osobistych i zawodowych.

  • Po przyłożeniu głowicy konkretne miejsce na powierzchni ciała zostaje schłodzone po czym następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych, które zaczynają obumierać już kilka dni po wykonaniu zabiegu.
  • Następnie obumarłe komórki tłuszczowe są eliminowane przy udziale makrofagów i wydalane  poprzez układ limfatyczny. Proces jest długotrwały, dlatego kriolipolizę wykonuje się raz na trzy miesiące.
  • Po kriolipolizie należy  wykonać drenaż, który dodatkowo  stymuluje proces wydalania.