Moye Studio | zabieg algowy na ciało
313
page-template-default,page,page-id-313,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

zabieg algowy na ciało

Zabieg wyszczuplająco-oczyszczajacy na bazie 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Zabieg usuwa złogi toksyczne co prowadzi do lepszej przemiany materii, likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej, poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę. Uwolniona od toksyn, skóra odzyskuje gładkość i witalność.
Zabieg przeznaczony jest dla skóry zmęczonej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności, dotkniętej cellulitem. Naturalne substancje czynne takie zawarte w preparatach wykorzystywanych do zabiegu odżywiają i odmładzają skórę.

Wskazania do zabiegu:

 

cellulit i rozstępy,
skóra pozbawiona jędrności i mało elastyczna,
skóra z tendencją przesuszania,
zminimalizowanie zmian wywołanych upływem czasu,
regeneracja i wzmocnienie warstwy ochronnej naskórka.

 

Efekty zabiegu:

 

widoczna poprawa wyglądu skóry,
zmniejszenie cellulitu,
intensywna regeneracja i natychmiastowa poprawa kondycji skóry,
ujędrnienie i poprawa sprężystości i elastyczności,
regeneracja i odżywienie skóry,
głębokie nawilżenie

 

Zabieg składa się z 3 faz::

 

Faza I – głębokie oczyszczenie – masaż z zastosowaniem peelingu do ciała, pobudzający krążenie i poprawiający ukrwienie.
Faza II – regeneracja i oczyszczenie – naniesienie maski algowej.
Faza III – zakończenie zabiegu w celu uspokojenia i wyciszenia pobudzonej zabiegiem skóry; rozprowadzenie masła do ciała delikatnymi, powolnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia, stosując relaksujące ruchy masażu wellness.